Już wkrótce Expom Eco-Energy będzie można spotkać w każdym mieście wojewódzkim! Z dumą ogłaszamy nasz plan ekspansji, który zwiększy dostępność naszych produktów do każdego miasta wojewódzkiego oraz do miejsc, gdzie mieszka ponad 100 tysięcy osób. To przełomowy moment w ponad 40 letniej historii firmy!

Zrównoważona przyszłość w Twoim zasięgu

Już wkrótce mieszkańcy każdego miasta wojewódzkiego w Polsce będą mieli dostęp do instalacji fotowoltaicznych. To nie tylko źródło czystej energii, ale również sposób na zmniejszenie rachunków za prąd i zadbanie o środowisko.

Kraków i Gliwice na czele

Pierwsze dwa miasta, które staną się częścią naszej ekspansji, to Kraków i Gliwice. To symboliczny początek naszego projektu, który ma na celu dostarczyć zrównoważone źródła energii do każdego zakątka kraju, mianowicie właścicieli gospodarstw domowych, rolnych, biznesu i instytucji samorządowych.

Zapraszamy Instalatorów Do Współpracy

Dodatkowym elementem całego projektu jest rozwój współpracy z instalatorami instalacji fotowoltaicznych. Zatem zapraszamy wszystkich instalatorów do współpracy z marką Expom Eco-Energy z rejonu Krakowa i całego Śląska.

Nasza Bogata Oferta

Nasza oferta to nie tylko instalacje fotowoltaiczne. Oferujemy także pompy ciepła, magazyny energii, Carporty fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe. To kompleksowe rozwiązania, które pomagą naszym klientom cieszyć się czystą i tanią energią.

Ambitny Cel

Według Rafała Domżalskiego Prezesa Zarządu Expom S.A., „Celem jest osiągnięcie ekspansji do końca 2024 roku. Firma Expom Eco-Energy jest gotowa do ambitnych projektów rozwojowych i do tego będziemy dążyć”

Razem Tworzymy Przyszłość

Wkrótce Expom Eco-Energy będzie dostępne w całej Polsce. Pierwsze dwa miasta, w których rozpocznie się ekspansja to Kraków i Gliwice.

Do zobaczenia wkrótce!