Program “Moja Woda 2023”: Dofinansowanie dla Właścicieli Domków Jednorodzinnych

Wznowiono Program „Moja Woda” dla osób ubiegających się o dofinansowanie. Właściciele domów jednorodzinnych mogą uzyskać do 6000 złotych za zbieranie deszczówki.

Nabór wniosków rozpoczął się na początku sierpnia i potrwa do wyczerpania środków finansowych na ten konkretny cel. Zatem czasu jest niewiele, a liczba wniosków rośnie.

Cele Programu

Program “Moja Woda” został uruchomiony z myślą o propagowaniu proekologicznych postaw wśród właścicieli domków jednorodzinnych i ich mieszkańców. Jego kluczowym celem jest zmniejszenie zużycia wody pitnej oraz minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko poprzez efektywniejsze wykorzystanie zasobów naturalnych. Dofinansowanie, jakie oferuje program, ma zachęcić do inwestowania w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zmiany nawyków, które przyczynią się do oszczędzania wody.

Na co przeznaczyć dofinansowanie?

Program “Moja Woda” skierowany jest do osób, które zamierzają zainstalować nowoczesne urządzenia i systemy mające na celu redukcję zużycia wody oraz poprawę jej efektywnego wykorzystania. W ramach programu możliwe jest uzyskanie dofinansowania na takie inwestycje jak:

  1. Instalacja naziemnych i podziemnych zbiorników wodnych,
  2. Systemów retencyjnych i rozsączeniowych,
  3. Systemów odprowadzających wodę deszczową

Podsumowanie

Program “Moja Woda” stanowi istotny krok w kierunku oszczędzania i efektywnego wykorzystania zasobów wodnych w Polsce. Dofinansowanie dla właścicieli domków jednorodzinnych zachęca do inwestycji w nowoczesne rozwiązania, które przyczyniają się do redukcji zużycia wody pitnej oraz ochrony środowiska. Wprowadzenie takiego programu to ważny sygnał, że ekologiczne działania są priorytetowe dla społeczeństwa oraz władz.

Co musisz zrobić, aby dostać 6000 złotych?

Wystarczy, ze odezwiesz się do  firmy Expom Eco-Energy, a nasz Przedstawiciel przygotuje w Twoim imieniu pełną ofertę oraz złoży wniosek we właściwej Instytucji.

Samo złożenie wniosku nie stanowi dla Ciebie żadnego kosztu.

W Expom Eco-Energy otrzymasz kompleksową obsługę oraz profesjonalne i miłe doradztwo.

Nie czekaj, pula dofinansowania ciągle ubywa.

Zapraszamy do Expom Eco-Energy