Odnawialne źródła energii to określenie, które słyszymy coraz częściej. Dbanie o otaczające nas środowisko naturalne zyskuje na coraz większym znaczeniu oraz staję się po prostu modne, pojawiają się ekologiczne produkty, ograniczamy zużycie plastiku, segregujemy śmieci. Robimy to po to, aby pomóc naturze. Ta sama idea, zmian na lepsze i bardziej przyjazne środowisku, rozwijana jest również poprzez zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, czyli tych bazujących na surowcach naturalnych i niewyczerpywalnych.

Co warto wiedzieć o OZE? Jak być eko we własnym domu? Expom Eco-Energy ma na to odpowiedź!

 

Jak wspieramy naszych klientów w pozyskiwaniu czystszej i tańszej energii?

W Polsce korzystamy z energii słonecznej, energii wiatru, energii wody, energii geotermalnej i biomasy. Wzrost pozyskania energii ze źródeł odnawialnych w Polsce od 2016 roku systematycznie wzrastał, w 2020 roku był większy aż o 36,6% względem 2016 roku (dane Główny Urząd Statystyczny), dlatego też w ofercie Expom Eco-Energy znajduje się szeroka gama kategorii produktowych z zakresu OZE.

Działając od trzech lat w branży OZE nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę by móc fachowo i rzetelnie przeprowadzać kompleksowy proces obsługi klienta. Współpraca zaczyna się od przeprowadzenia bezpłatnego audytu oraz stworzenia oferty dopasowanej do potrzeb klienta.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy kompleksową obsługę w jednym miejscu, oferujemy również pomoc w procesie uzyskania dofinansowania na planowaną inwestycję oraz oprócz typowego serwisu, otaczamy również klienta opieką posprzedażową. Opieka posprzedażowa to nic innego jak dostępność fachowców i profesjonalistów zawsze, również po zakończeniu inwestycji.

Przez lata działania działu Eco-Energy naszą ofertę asortymentową rozszerzyliśmy do kategorii takich jak:

Nasze produkty pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych partnerów, z którymi zawiązaliśmy stałą współpracę np. Daikin, Bruk-Bet PV, Dream Heat – współpraca z takimi partnerami jest gwarancją jakości sprzedawanego przez nas produktu.

Podsumowując, Expom Eco-Energy od początku swojej działalności stara się być firmą godną Waszego zaufania, wychodzącą naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Tak aby każdy Nasz klient ze 100% pewnością mógł polecić nasze usługi.